Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE MENAJ
- Număr anunț
- DA20238538
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566,80 RON
- Valoare atribuită
- 566,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:17
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
566,80 RON
din 566,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro