Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cleste cu lant 2". 300mm. C-12 [31310]
- Număr anunț
- DA20227629
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- METATOOLS SRL (CUI RO11013871)
- Cod CPV
- 44512200-4 · Clesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,18 RON
- Valoare atribuită
- 202,18 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:58
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
202,18 RON
din 202,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro