Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA20233300
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,48 RON
Valoare finală
543,48 RON
Data publicării
04.05.2018 08:40
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.