Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)

Număr anunț
DA20203167
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
Furnizor / câștigător
STRADIVARIUS COMPANY SRL (CUI RO21101652)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.200 RON
Valoare atribuită
31.200,28 RON
Data publicării
02.05.2018 09:37
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.200,28 RON

din 31.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.