Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de pavare in loc. Sinandrei
- Număr anunț
- DA20227022
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJ CONSTRUCT ALIN SRL (CUI 36262290)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.228,06 RON
- Valoare atribuită
- 441.228,06 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:40
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
441.228,06 RON
din 441.228,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro