Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROCESER VERBALE DE CONSTATARE SI SCATIONARE A CONTRAVENTIILOR

Număr anunț
DA20227340
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 17578751)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,65 RON
Valoare atribuită
138,65 RON
Data publicării
03.05.2018 13:50
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,65 RON

din 138,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.