Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COPERTA REGISTRU A4 PELIOR
- Număr anunț
- DA20226544
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 17578751)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
- Cod CPV
- 22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,10 RON
- Valoare atribuită
- 210,10 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:27
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,10 RON
din 210,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro