Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATURA PROFESIONALA REFLECTORIZANTA PENTRU EXTERIOR
- Număr anunț
- DA20228895
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE LOCALE ROVINARI SRL (CUI RO37516885)
- Furnizor / câștigător
- VIDACO EURO 3 SRL (CUI RO21407440)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,10 RON
- Valoare atribuită
- 563,10 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:38
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
563,10 RON
din 563,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro