Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Hartmann cutie x 10fl x 500ml sol

Număr anunț
DA20217994
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627 RON
Valoare atribuită
743,70 RON
Data publicării
03.05.2018 09:08
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,70 RON

din 627 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.