Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INTOCMIRE DALI REABILITARE SCOALA
- Număr anunț
- DA20222518
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALĂ COMUNA BULBUCATA (CUI 5123659)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:34
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro