Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizor de servicii de internet/Conectare la reteaua metropolitana legatura 2

Număr anunț
DA20218787
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.048 RON
Valoare finală
18.048 RON
Data publicării
03.05.2018 09:34
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.