Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB VW JETTA
- Număr anunț
- DA20239951
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.184,87 RON
- Valoare atribuită
- 4.184,87 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:57
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.184,87 RON
din 4.184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro