Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de gaurit cu acumulator Milwaukee M12CDD-602X\37138\26.04.2018
- Număr anunț
- DA20231068
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- PRO AS COMPANY S.R.L. (CUI RO12869962)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.319 RON
- Valoare atribuită
- 6.319 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:49
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.319 RON
din 6.319 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro