Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriez camion de 7.5t pentru transport
- Număr anunț
- DA20222847
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
- Furnizor / câștigător
- AGROURSE S.R.L. (CUI RO32674990)
- Cod CPV
- 43000000-3 · Utilaje pentru minerit, cariere de piatra si constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:42
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro