Număr anunț
DA20217000
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
ARNICA IMPEX SRL (CUI RO10923054)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,04 RON
Valoare atribuită
208,04 RON
Data publicării
03.05.2018 08:24
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,04 RON

din 208,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.