Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner cartridge HP 1010 (12A) OEM BUC 2 216.00 21 Toner cartridge Lexmark MX 410 DE 60F2H0E OEM BUC
- Număr anunț
- DA20227883
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.852,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.852,74 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:06
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.852,74 RON
din 2.852,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro