Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse de Toner TN3170/TN3280(brother)

Număr anunț
DA20226487
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
VEST IT TECHNOLOGY SRL (CUI 35991623)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
03.05.2018 13:26
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.