Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inchiriere tobogane pentru eveniment „Cupa prieteniei Spring” 2024

Număr anunț
DA36168029
Autoritate contractantă
COMUNA SPRING (CUI 4562133)
Furnizor / câștigător
LAZAR COMPANY SRL (CUI 8423286)
Cod CPV
92300000-4 · Servicii de divertisment (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.608,67 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.608,67 RON