Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTON COLOTECH A4 160 GR/mp; 250COLI/TOP

Număr anunț
DA20242207
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990 RON
Valoare finală
1.008 RON
Data publicării
04.05.2018 13:00
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.