Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Logitech Wireless Desktop MK270, USB 2.0, Negru, ctr cercetare 1SOL/2017, ref 150

Număr anunț
DA20229305
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI ro14171760)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,70 RON
Valoare atribuită
701,70 RON
Data publicării
03.05.2018 14:50
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,70 RON

din 701,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.