Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M130fn Printer, A4 Cod Podus: [G3Q59A]

Număr anunț
DA20227443
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,85 RON
Valoare atribuită
572,85 RON
Data publicării
03.05.2018 13:53
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572,85 RON

din 572,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.