Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD ADATA EXTERN 2,5 USB 3.0 2 TB
- Număr anunț
- DA20209594
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4266901)
- Furnizor / câștigător
- PARTENER IMPEX SRL (CUI RO3212652)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.090 RON
- Valoare atribuită
- 3.090 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 12:51
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.090 RON
din 3.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro