Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat

Reparatii Sistem Iluminat Public - Comuna Amaru, judetul Buzau

Număr anunț
DA20232304
Autoritate contractantă
Comuna Amaru (Primaria) (CUI 4234047)
Furnizor / câștigător
GENERAL STAN ENERGO SRL (CUI RO5500015)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
7.937,59 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
03.05.2018 22:37
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 17:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.937,59 RON

din 8.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 62,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.