Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat
Reparatii Sistem Iluminat - Primarie
- Număr anunț
- DA20232297
- Autoritate contractantă
- Comuna Amaru (Primaria) (CUI 4234047)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL STAN ENERGO SRL (CUI RO5500015)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.754,26 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2018 22:29
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 17:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.754,26 RON
din 2.800 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 45,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.