Ofertă acceptată Cumpărare directă

igienizare

Număr anunț
DA20230276
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
LIV & AL INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO24431930)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.445,56 RON
Valoare atribuită
30.445,56 RON
Data publicării
03.05.2018 15:19
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.445,56 RON

din 30.445,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.