Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator auto
- Număr anunț
- DA20229809
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,50 RON
- Valoare atribuită
- 211,50 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:06
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,50 RON
din 211,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro