Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vinuri Premium

Număr anunț
DA20228332
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
Furnizor / câștigător
LE RAISIN SRL (CUI Ro31344268)
Cod CPV
15931000-3 · Vinuri nearomatizate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.967,10 RON
Valoare atribuită
2.967,10 RON
Data publicării
03.05.2018 14:20
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.967,10 RON

din 2.967,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.