Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET INFORMATIC APLXPERT FORMAT DIN MODULUL REGISTRU AGRICOL WEB RA-W

Număr anunț
DA36168313
Autoritate contractantă
COMUNA ALMAJ(PRIMARIA) (CUI 4553674)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON