Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR CU STECHER/CUPLA CU PAMANTARE 3X2.5/25m

Număr anunț
DA20239864
Autoritate contractantă
MUZEUL NAȚIONAL AL MARINEI ROMÂNE (CUI 4304584)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249 RON
Valoare atribuită
249 RON
Data publicării
04.05.2018 11:54
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249 RON

din 249 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.