Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

Super 100 spalari dificile, 25 litri

Număr anunț
DA20217721
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,15 RON
Valoare atribuită
712,64 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
03.05.2018 08:58
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,64 RON

din 750,15 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 37,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.