Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform oferta S61341 RD

Număr anunț
DA36168604
Autoritate contractantă
SCOALA AVRAM IANCU CAMPIA TURZII (CUI 5013680)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.636,14 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636,14 RON