Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale si obiecte personalizate pentru evenimentele Ziua Europei si Zilele Orasului
- Număr anunț
- DA20227896
- Autoritate contractantă
- Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
- Furnizor / câștigător
- STEFANYSERV SRL (CUI RO13875652)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.673,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.673,60 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:06
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.673,60 RON
din 2.673,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro