Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera video 4KCAM live streaming JVC GY-HM200E
- Număr anunț
- DA20236914
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.898 RON
- Valoare atribuită
- 9.898 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:30
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.898 RON
din 9.898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro