Atribuită Cumpărare directă

Detergent dero automat lichid gel de pentru rufe 5l 5 l litri DASH 100 spalari haine albe

Număr anunț
DA36168733
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02133 (CUI 13749875)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
357,60 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,60 RON