Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intocmire documentatie obtinere aviz CNAIR inclusiv verificare

Număr anunț
DA20230377
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.800 RON
Valoare atribuită
18.800 RON
Data publicării
03.05.2018 15:23
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.800 RON

din 18.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.