Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bol umidificator pentru concentrator de oxigen
- Număr anunț
- DA20237979
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845 RON
- Valoare atribuită
- 845 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:00
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
845 RON
din 845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro