Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE VITAMINE SI MATERIALE DE PRIM AJUTOR

Număr anunț
DA20231052
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
Furnizor / câștigător
Farmacia Farmex SRL (CUI RO5285383)
Cod CPV
33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,30 RON
Valoare atribuită
690,99 RON
Data publicării
03.05.2018 15:49
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,99 RON

din 675,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.