Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CREMA PROTECTIE
- Număr anunț
- DA20230931
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 33741000-6 · Produse de ingrijire a mainilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396 RON
- Valoare atribuită
- 396 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:44
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 20:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
396 RON
din 396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro