Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Antiseptice si dezinfectante
- Număr anunț
- DA20217291
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI RO25115790)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.350 RON
- Valoare atribuită
- 23.350 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 08:40
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.350 RON
din 23.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro