Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelopa vara 185/65R15 TRACMAX pentru S.G.A. Galati
- Număr anunț
- DA20241624
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- NEXXON SRL (CUI 8509728)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,36 RON
- Valoare atribuită
- 461,36 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 12:44
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,36 RON
din 461,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro