Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE PENTRU DACIA LOGAN 1.6
- Număr anunț
- DA20229269
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 511,74 RON
- Valoare atribuită
- 511,74 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:49
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
511,74 RON
din 511,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro