Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE AUTOVEHICUL MERCEDES SPRINTER

Număr anunț
DA20229056
Autoritate contractantă
Comuna Faurei (CUI 2613710)
Furnizor / câștigător
C&E MINIBUS SRL (CUI RO31163601)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193.390 RON
Valoare atribuită
193.390 RON
Data publicării
03.05.2018 14:43
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193.390 RON

din 193.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.