Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE BANCI SI ECHIPAMENTE DE JOACA PENTRU PARCURILE DE PE RAZA UAT RECAS - TOBOGAN FIBRA STICL

Număr anunț
DA20229484
Autoritate contractantă
Orasul Recas (CUI 2512589)
Furnizor / câștigător
PLATEROM SRL (CUI RO15224120)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
03.05.2018 14:56
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.