Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de masuratori cadastrale pentru comuna Cirtisoara, jud.Sibiu

Număr anunț
DA20178809
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
CADASTRU-ROMAN S.R.L. (CUI RO16460951)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare finală
20.000 RON
Data publicării
26.04.2018 12:06
Data finalizării
04.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.