Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASEPTANIOS AD - Dezinfectant pentru aeromicroflora – dezinfectie terminala –
- Număr anunț
- DA20238778
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356 RON
- Valoare atribuită
- 356 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:23
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356 RON
din 356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro