Ofertă acceptată
Cumpărare directă
oferta servicii curierat international
- Număr anunț
- DA20236333
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
- Furnizor / câștigător
- PAN EXPRESS SRL (CUI 14233022)
- Cod CPV
- 60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,18 RON
- Valoare atribuită
- 466,18 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:15
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,18 RON
din 466,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro