Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ROATA PIVOTANTA 200 MM

Număr anunț
DA20243099
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZIMNICEA (CUI 4568357)
Furnizor / câștigător
RO 8658444 S.C. AND COMPUTER S.R.L.
Cod CPV
42113190-2 · Dispozitive de rotire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,19 RON
Valoare atribuită
183,19 RON
Data publicării
04.05.2018 13:27
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,19 RON

din 183,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.