Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru repertoar A4 coperti cartonate 100 file dictando/matematica EVOffice

Număr anunț
DA20237202
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0445 BUCURESTI (CUI 4382710)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,20 RON
Valoare atribuită
67,20 RON
Data publicării
04.05.2018 10:39
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,20 RON

din 67,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.