Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa halogen pentru spectrofotometru Specord 200
- Număr anunț
- DA20232411
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526 RON
- Valoare atribuită
- 526 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 07:25
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
526 RON
din 526 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro