Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masa de bucatarie Kring Luna, 100x60x74 cm, Cires
- Număr anunț
- DA20231135
- Autoritate contractantă
- Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,54 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:52
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,54 RON
din 1.512,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro